אודות

אודות רז'ין

בית העיצוב RUGINE הוקם בשנת 2007 כהגשמת חלום , לאחר שנים של סיורים בעולם בתערוכות שונות רציתי להקים מקום בו יהיו ריהוט ופרטי עיצוב לבית מיוחדים כפי שלא נראו מעולם לפני כן בישראל. המקום הוקם ברח’ מונטפיורי 46 תל אביב , בבניין לשימור אשר מכיל כ 33 חדרים שונים שעוצבו במיטב ריהוט מותגי העל ופרטי העיצוב המקוריים ביותר. המקום היווה בית למעצבי פנים ואדריכלים מהשורה הראשונה והיה ידוע כמקום הכי יפה בעיר. על קירות הבית הוצגו בשיתוף עם גלריית רוזנפלד תערוכות מתחלפות של אמנות ישראלית מקורית , שילוב של אמנים מוכרים מאוד עם אמנים בתחילת דרכם כמסר לעידוד ותמיכה באמנות הישראלית.

בשנת 2012 החלטתי כהחלטה מקצועית להעביר את הבניין לבעלות ומטרות עסקיות אחרות, וכיום אני מלווה פרויקטים באופן אישי ומנהלת חנות בוטיק קטנה ומלאה בפריטים ייחודים בכפר שמריהו.

בחנות בכפר שמריהו תוכלו למצוא מגוון מותגי יוקרה בייצוג בלעדי, אקססוריז, כלי שולחן, מוצרי אוירה וריח ועוד. המכירה היא ללקוחות פרטיים ולחנויות בוטיק נוספות בארץ.

חנות האון ליין נפתחה עבורכם לזמינות מלאה וקלות רכישה של פריטים ייחודים מכל העולם, אני מזמינה אתכם לשוטט ולהתרשם מהמבחר הייחודיץ

ניתן לתאם פגישה לקבלת שירות של הלבשה כוללת לבית.

אשמח להיפגש,

שלכם,

רז’ין גנזי

 

דילוג לתוכן